Rýchle a kvalitné umývanie okien

Umývanie okien a lodžii Nitra –24.10.2013 sa uskutočnila akcia, ktorú zaisťoval jeden zamestnanec našej upratovacej firmy. Umývanie okien a lodžií dokončil za 3 hodiny.

Pre dokonalé umytie okien Nitra bolo nutné najprv dôkladne očistiť aj okenné rámy a parapety. Akonáhle boli umyté, pokračovalo sa s umývaním presklených plôch. Pre konečné vyleštenie sme ani pri tejto ani pri žiadnej inej zákazke nikdy nepoužívali leštiace prípravky. Okná, výklady ale aj presklené plochy leštíme výhradne suchou bavlnenou plienkou. Tento spôsob umývania nazývame tzv. trikom suchého leštenia. Nami takto umyté okná a iné presklené plochy zostanú dlhú dobu čisté a pri súvislom zaprášení sa vďaka nevyužitiu leštidiel na povrchu neobjavia kruhy a ťahy, ako to býva pri leštení povrchov s rôznymi leštiacimi prípravkami. Pre umývanie a čistenie okien a lodžií, ktoré sa vyskytujú vo výškach, máme k dispozícii speleologickú a horolezeckú techniku. Pre umývanie na ťažko dostupných miestach využívame aj vysokozdvižné plošiny a hydraulické rameno.

Celá akcia prebehla bez problémov. Zákazník bol s konečným výsledkom spokojný. Taktiež vyjadril svoj záujem o to, že si nás na ďalšiu podobnú akciu bude objednávať aj v budúcnosti.

Ďalej pre vás vieme vykonať tieto činnosti: odstraňovanie grafitov, čistenie fasád, antigrafitová ochrana, umývanie okien a výkladov, výškové práce, postavebné práce, fluatácia podláh, strojové čistenie kobercov, tepovanie kobercov atď.

Pre bližšie info kliknite TU