Firma A SERVIS LIPKA ako jediná upratovacia firma v Českej republike, na Slovensku a novo aj v Rakúsku zabezpečuje komplexný servis na odstránenie graffiti a kvalitnú antigraffitovú ochranu vrátane servisu odstránenie graffiti z našich AGO.

Antigraffiti náter je možné aplikovať vo viacerých vrstvách na rôzne typy povrchov a plastov. AGO sa nenanáša na sklo, priehľadný polykarbonát a leštené kovy. Antigrafitové nátery možno aplikovať na plochy pri vonkajšej teplote nad 10 °C. Na hladké plochy väčšinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a pri poréznych fasád je nutné naniesť 6-12 vrstiev AGO. Antigraffitovú ochranu je možné naniesť aj na marmolit, na ktorý sa aplikuje 3-5 vrstiev v cene do 17,00 €/m². Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ako jediná v Českej republike garantuje funkčnosť antigraffitovej ochrany za najnižšiu cenu za m². Povrchy s AGO možno vždy ošetriť so 100% výsledkom odstránenia graffiti. Ako jediní sme schopní zabezpečiť servisné práce po aplikácii AGO, to znamená, ak je Váš majetok poškodený po nanesení ochrany Bellinzoni vykonáme servis a graffity odstránime. Pretože bola ochrana vplyvom odstránenia porušená, potom je na mieste vykonať jednorazový náter zdarma a tým je AGO opäť plne funkčná.

antigraffiti nater

Takto vykonaná práca je bezkonkurenčná a AGO tak vydrží 4 až 6 rokov. Tento postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným náterom. Túto službu ponúkame v SR najlacnejšie a sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, novo aj v Rakúsku odstrániť graffiti do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Táto podmienka servisného čistenia a odstraňovania pre našich zákazníkov je zakotvená v zmluve o dielo. Náš postup je nasledovný: ak sa objaví na fasáde graffiti, tak vždy ho odstránime a ZADARMO na mieste kde sme odstránili graffiti, nanesieme novú vrstvu AGO, keďže bola oslabená našou odstraňovacou činnosťou. Tento náš postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným náterom, ktoré sa pohybujú od 20,00 €/m².

Technické údaje k antigraffiti náterom AGO / antigraffitová ochrana /:

– realizuje sa na všetky typy povrchov, okrem skla, polykarbonátov a leštených kovov

– fasádu neutesňuje, nezadržiava vlhkosť v budove a objektoch – funguje

– náter je paropriepustný – vlhkosť z fasády vystupuje

– náter je hydrofóbny – vlhkosť do fasády nevstupuje – odpudzuje vodu

Odstránenie graffiti

Povrchy, ktoré nie sú ošetrené AGO a objaví sa na nich graffiti idú odstrániť na 60-90%, pričom pri fasádach je nutné zaobstarať si navyše fasádnu farbu na pretretie. Je najľahšie sa pred sprejermi ochrániť antigraffitovou ochranou. Pri odstraňovaní graffiti postupujeme tak, že sa povrch graffiti čo najviac zoslabí a následne pretrie fasádnou farbou. Ak sa na graffiti natrie fasádna farba, bez toho aby sa graffiti zoslabil, prestupujú na fasáde jeho kontúry. 100% výsledok s odstránením graffiti ide len na plochách, kde je nanesená antigraffitová ochrana. Odstraňovanie graffiti je možné realizovať len s vonkajšou teplotou nad 10 °C.

antigraffiti nater

 

Ďalšie ponúkané služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na opravy fasád a čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvorbe vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených plesní a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovanie možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.