Strojové čistenie podláh

Hĺbkové, dezinfekčné a strojové čistenie podláh zabezpečujeme pre obchodnú, ale aj súkromnú sféru zákazníkov. Dokážeme vyčistiť akokoľvek silne znečistenú podlahu, a to metódou strojovou, ktorá je najefektívnejšia. Naša upratovacia firma je pripravená riešiť akékoľvek Vaše požiadavky. Máme silné zázemie a veľmi kvalitný a rozsiahly strojový park, disponujeme kvalitnými a preverenými pracovníkmi. Umývame a čistíme podlahy akéhokoľvek typu (dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy atď.). Používame moderné kotúčové stroje, na ktoré môžeme použiť nadstavec tzv. držiak padov alebo slonovú kefu. Pri strojovom čistení podlahy postupujeme tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. Pri tvrdých znečistených podlahách je veľmi dôležité zvoliť správne zloženie chémie, postupujeme od najslabšej k silnejšej, tak aby splnila požadovanú reakciu svoju účinnou zložkou.

Čistenie podlah

Na všetky generálne a hĺbkové čistenia používame zásaditú chémiu. Len na upratovanie po stavebných činnostiach a rekonštrukciách je využitá kyslá chémia, ktorá dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov z podláh. Pre iné strojové čistenie podláh sa táto kyslá chémia nehodí, keďže je veľmi agresívna a citlivé podlahy môže poškodiť. V nasledujúcom kroku roztok s naviazanými nečistotami odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Táto hubica je napojená na vysoko výkonný vysávač, ktorý dokáže veľmi kvalitne odsať všetku nečistotu. Na záver čistenia podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Naša firma pri strojovom čistení podláh zaisťuje tiež zakonzervovanie podlahy tzv. fluatáciu prostredníctvom priemyselného polyméru (vosku). Keď sa podlaha nechá ošetriť voskom, oveľa lepšie sa udržuje, jej životnosť sa predĺži a zabráni sa hlbšiemu znečisteniu. Na podlahu dávame prevažne vosk, ktorý je pololesklý alebo matný.

Cistenie podlah

Ostatné naše služby

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ďalej ponúka služby ako je strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 933.