LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Plesne môžu spôsobiť vážne škody na zdraví osôb aj na ich majetku. K ich vzniku a šíreniu dochádza tam, kde sa vyskytuje vlhkosť, nie je zaistené dostatočné prúdenie vzduchu a prevládajú nízke teploty. Dá sa proti nim bojovať kvalitnými nátermi proti plesniam, ktoré slúžia aj ako prevencia proti vzniku plesní. Náter proti plesniam LSG je revolučný náter, ktorý efektívne zbaví napadnuté plochy všetkých plesní, baktérií, húb a kvasiniek. Unikátny náter proti plesniam LSG má tri prednosti pred ostatnými proti-plesňovými nátermi: ekologickú nezávadnosť, univerzálnosť a overenú účinnosť.
 

Pred aplikáciou náteru LSG

Pred aplikáciou náteru LSG

 

Princip fungovania náteru LSG

Princíp náteru LSG je založený na antimikrobiálnom pôsobení zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej prasknutie. Na povrchu chránenom náterom LSG nemajú plesne, baktérie, huby, kvasinky a riasy šancu prežiť. Je 100% bezpečný pre bunky vyšších organizmov. Plná funkčnosť náteru je podľa klimatických podmienok 4-6 rokov. V obmedzenej miere bude ďalej fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka výrobcu je 2 roky. LSG je najúčinnejší prostriedok trvalej ochrany proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami na trhu. Náter vyvinutý špeciálne aj pre aplikácie v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.
 

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Postup pri aplikácii ochranného náteru LSG je nasledovný:

V prvom rade mechanicky odstránime a vydezinfikujeme napadnuté miesto plesní a mikroorganizmy. Dezinfikujeme pomocou čistiaceho prostriedku na báze chlóru. Následne miesto starostlivo umyjeme a vysušíme. Keď je poškodené miesto dôkladne vysušené aplikujeme tenkú vrstvu revolučnej technológie LSG, ktorá vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný voči poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Náter LSG možno aplikovať na rôzne povrchy, ako sú vápenno-cementové omietky, disperzné, silikátové farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Ak hľadáte riešenie, ako sa zbaviť nežiaducich plesní z vašich budov, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zašleme vypracovaný finančný návrh na dôkladné vyčistenie, dezinfekciu fasády a zamedzenie následnej novo-tvorby plesní a organických nečistôt.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje ďalšie služby:

Naša medzinárodná spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa špecializuje na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.