Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka pre svojich zákazníkov výškové práce širokého spektra, a to napríklad služby umývanie okien a výkladov. Vykonávame nielen klasické umývanie okien a kovových konštrukcií vo výškach, ale aj čistenie fasád vysokých budov. Pre ľahko prístupné miesta používame teleskopické tyče s dĺžkou až 9m, výškové práce vykonávame pomocou rebríkov, vysokozdvižných plošín či horolezeckej techniky. Vždy sa snažíme uskutočniť to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie v prevedení zákazky. Pre výškové práce máme tím profesionálnych pracovníkov, ktorí sú pre túto prácu odborne vyškolení. Náš tím horolezcov má certifikácie a školenie podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Svoju profesiu vykonávajú už niekoľko rokov a striktne dodržiavajú bezpečnosť práce. Pre výškové práce využívajú svoje skúsenosti a sú schopní riešiť práce vo výškach, ktoré sú pre iné firmy neriešiteľné. Výškové umývanie okien, fasád, konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

výšky

 

Čistenie a natieranie fasád vo výške

Realizujeme čistenie fasád, omietok a plášťov budov, tmelíme a vykonávame aj drobné opravy fasád a omietok. Maľby a výmaľby nanášame kvalitnými fasádnymi farbami, aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území SR. Sme schopní Váš dom alebo iný objekt kompletne zbaviť ktoréhokoľvek znečistenia na stenách ako napríklad graffiti, škvrny od farieb, organická nečistota, atď. Pokiaľ ide o znečistenie graffiti, viac sa dozviete v sekcii odstraňovanie graffiti. Ak sa jedná o bežné znečistenie, fasády umývame vo výške ručne (od 1,50 €/m²), vysokotlakovú pištoľ používame pri vyššom znečistení za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 VO VÝŠKE (od 3 €/m²). Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť žiadnou technológiou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby VO VÝŠKE (od 9 €/m²). Naša firma používa kvalitné fasádne farby od firmy Weber, ktorá ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúcich nielen moderné technické, ale aj aktuálne architektonické požiadavky. Ak sa na Vašom objekte často objavujú graffiti a alebo iné druhy znečistenia, navštívte naše webové stránky a v sekcii antigraffiti, nájdete viac informácií o ochrane fasád a prevencii pred graffiti.

výšky 2

 

Čistenie fasád zo zeme

Ponúkame čistenie, tryskanie a umývanie fasád, stien, priečelí, portálov a plášťov budov, hál, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštení, betónových stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a copilitových stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Čistenie vykonávame umývaním, tlakovým umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX, pieskovaním, pieskovaním granitom, pieskovaním ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Dalej ponúkame pieskovanie interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, všetkého zašlého, fasád a plášťov budov. Práce vo výškach čistenie a umývanie fasád, okien, presklených plôch vykonávame za pomoci vysokozdvižnej techniky, lešenia alebo certifikovaných horolezcov, zlaňovacej techniky.

Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potrebné zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Postupuje sa tak, že sa graffiti zoslabí čo najviac a pretrie danou fasádnou farbou. Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach treba počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov môžeme odstrániť aj farbu fasády. Sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. Pri čiastočnom natieraní fasády, napríklad zatieraní tieňa po odstraňovaní graffiti musíte brať do úvahy znečistenie zvyšnej časti objektu – vždy to bude vidieť. Používame kvalitné farby firmy Weber so širokým výberom farebných odtieňov spĺňajúcich aktuálne architektonické požiadavky a moderné technológie. Pri nátere je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak)

Postavebné upratovanie

Vykonávame aj postavebné upratovanie, generálne upratovanie, po maliaroch alebo pred kolaudáciou. Používame najmodernejšie technológie a čistíme ekologicky. Zbavíme priestory prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, dôkladne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. Máme tím špecializovaných pracovníkov, ktorí vykonajú vždy prácu s maximálnym výsledkom. Odborníci našej upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. pracujú rýchlo a veľmi kvalitne. Všetci pracovníci sú odborne zaškolení podľa najmodernejších technológií. Výsledkom práce našich odborníkov sú spokojní zákazníci. Kvalifikovaní odborníci našej spoločnosti využívajú iba profesionálne pracovné nástroje a ekologické čistiace prostriedky, ktoré neničia dané povrchy a zároveň životné prostredie. Zabezpečíme rýchle upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

uklid

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA

Sme upratovacia firma, ktorá vyhovuje všetkým Vašim požiadavkám a prianiam. Ponúkame celý rad služieb od strojového čistenia kobercov pomocou kotúčového stroja s rotačnými kefami, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh – fluatácia, cez odstraňovanie grafitov, aplikáciu antigraffitového náteru, až po servisné umývanie výkladov, umývanie a čistenie presklených plôch, rámov, parapetov, výkladov, okien a presklených plôch. Čistíme a umývame garážové vráta. Strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabúľ fólií, ochranných fólií, samolepiek, bannerov, reklamných polepov a polepov akcií. Vyškrabanie a vyčistenie farieb a silikónov po rekonštrukciách výkladov a zvyškov lepidiel po strhnutých polepoch, fóliách, polepoch reklám a polepoch akcií korundovými žiletkami. Umývanie a čistenie okien, výkladov a presklených plôch po maľovaní, remeselníkoch, maliaroch, rekonštrukciách, stavbe, prestavbe, výmene skiel a výkladov, pred otvorením prevádzkarne, pri otvorení nového podniku a obchodu. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode, prevádzkarni, v byte, na dome a v rodinnom dome. Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacu sa vlhkosť, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia . Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Pokiaľ Vás zaujali naše ponúkané práce, navštívte naše firemné internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.